Splittery Tylne Boczne Lexus GS Mk4 Facelift H Połysk

312,00 zł
Brutto
Ilość Dostępne na zamówienie, czas realizacji od 2 do 4 tygodni.

Opis


Splittery Tylne Boczne Lexus GS Mk4 Facelift H

Pasuje do: Lexus GS Mk4 Facelift H 2015-


Maxton Design to jeden z najbardziej rozpoznawalnych europejskich twórców części tuningu optycznego. Firma skupia się na produkcji solidnych splitterów, zderzaków, spoilerów, dokładek progów czy dyfuzorów. Z ich pomocą odmienisz wygląd swojego samochodu oraz wpłyniesz na polepszenie jego aerodynamiki. Każdy ze wspomnianych elementów wyposażenia powstaje z certyfikowanych materiałów, dostarczanych przez najlepszych dostawców. W bogatej ofercie Maxton Design dostępnych jest także kilka elementów wyposażenia do Lexusa GS MK4 Facelift H. Wśród nich znajdują się nowoczesne splittery tylne boczne. Dokładki mają ciekawą formę i są gotowe do instalacji.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup splitterów tylnych bocznych do Lexusa GS MK4 Facelift H?

  • są odporne na wilgoć
  • posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
  • występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni
  • mają estetyczny design
  • mają zabezpieczenie UV


Splittery tylne boczne do Lexusa GS MK4 Facelift H powstały z nowoczesnego i bardzo wytrzymałego ABS. Tworzywo nie niszczy się pod wpływem skrajnych temperatur i wilgoci oraz jest bardzo elastyczne. Dzięki temu jest często wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. ABS stosuje się do wyrobu m.in. części tuningu oraz wielu innych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Splittery tylne boczne od Maxton Design zostały wyróżnione certyfikatem TUV MATERIALGUTACHTEN. Nie ma konieczności malowania ich przed instalacją. Dokładki zostały pokryte powłoką chroniąc przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Splittery tylne boczne do Lexusa GS MK4 Facelift H są jednymi z elementów tuningu, które mają stricte estetyczne zastosowanie. Produkty świetnie skomponują się z pozostałymi elementami tuningu, wypełniając przestrzeń między dokładkami progów a odpowiednią dokładką tylną. Splitter połączą całościowe wyposażenie i uczynią je jednolitym i estetycznym. Elementy występują w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Szczegóły produktu

LE-GS-4F-H-RSD1G

Opis

Wykończenie
Połysk

Specyficzne kody

Reviews

8 innych produktów w tej samej kategorii: