No image available
  • Niedostępny

Zawieszenie gwintowane MTS Technik Comfort do BMW Z4 Coupe / E86 (04/06 - 08/08)

Producent MTS Technik

Artikel-Nr. MTSGWBM40-C

Price: 2.725,80 zł
Bruttopreis
Product availability: Niedostępny

generating_tokens Kupując ten produkt otrzymasz 2725 punktów info_outline
Dowiedz się więcej o naszym programie lojalnościowym

Wenn lieferbar, bitte benachrichtigen

Interested in this product? Drop us an email and we will let you know when it's available for order.

Teilen
Oficjalny dystrybutor
gwarancja oryginalności
12 lat doświadczenia
Zaufały nam tysiące Klientów
100% bezpieczne płatności
szybkie płatności, BLIK, karta
Darmowa dostawa
kup za minimum 1000zł

  • Model
    Z4 Coupe / E86
  • Rocznik
    04/06 - 08/08
  • Nacisk na przednią oś
    790 kg
  • Nacisk na tylną oś
    890 kg
  • Noty dodatkowe
    1, 3, 21, 24, 32, 33
  • Obniżenie przedniej osi
    15 - 55 mm
  • Obniżenie tylnej osi
    15 - 65 mm
  • Silnik
    3.0si
  • Wersja zawieszenia
    Comfort
  • Certyfikat TUV
    tak
  • Producent
  • Artikel-Nr.
    MTSGWBM40-C

Uwagi:
3-Przednia i tylna oś z regulacją wysokości (nagwintowane kolumny amortyzatorów przednich, na osi tylnej regulacja wysokości na sprężynach + amortyzatory).
21-W przypadku seryjnego zawieszenia sportowego wartość obniżenia podawana w niniejszym katalogu zmniejsza się o wartość seryjnego obniżenia.
24-Podczas montażu zawieszenia należy skontrolować odległość felgi/opony od kolumny amortyzatora. Minimalny dozwolony odstęp to 5mm (0,2 inch). W innym przypadku, zastosować certyfikowane dystanse.
32-W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowych części OE (pierwszego wyposażenia). Części te nie znajdują się w zestawie.
33-Również M-Technik.
73-Dla łatwiejszej regulacji wysokości na tylnej osi zalecamy demontaż regulacji, zmianę ustawienia talerzyka sprężyny oraz ponowny montaż regulacji na auto.
Lade ...
Zum Seitenanfang