Wszystkie zamówienia są realizowane po wpłynięciu wpłaty na konto bankowe firmy, lub po zatwierdzeniu płatności przez system szybkich płatności.

Czas realizacji zamówienia zależy od wybranych produktów i ich dostępności w naszym magazynie, lub magazynie producenta lub dystrybutora.

Dostawa kurierska pod adres doręczenia realizowana jest za pomocą DPD, DHL, UPS, GLS, firma kurierska wybierana jest przez sklep na podstawie zawartości zamówienia.

Dostawa do punktu odbioru realizowana jest za pomocą InPost, Orlen Paczka, DPD, UPS, dla produktów spełniających limity gabarytowe przewoźników.

Cena dostawy poszczególnymi przewoźnikami:

Nazwa Koszt
Odbiór w punkcie - DPD Pickup 10pln (0pln dla zamówień o wartości minimum 200pln)
Paczkomaty InPost 24/7 10pln (0pln dla zamówień o wartości minimum 200pln)
Dostawa kurierem - paczki standardowe 10pln (0pln dla zamówień o wartości minimum 200pln)
Dostawa kurierem - paczki gabarytowe (produkty Maxton Design oraz zamówienia na duże ilości) 39-99pln w zależności od ilości produktów i ich wagi, dokładny koszt jest wyliczany w momencie składania zamówienia)

W przypadku zamawiania produktów z różnymi terminami realizacji zamówienia (przykładowo komplet felg z terminem wysyłki 48h, oraz zestawu splitterów Maxton Design, z czasem realizacji 3-5 tygodni) zamówienie zostanie podzielone i dostarczone w partiach, według terminu realizacji.