Przeglądając ofertę naszego sklepu, w przypadku felg JR Wheels oraz felg Concaver możecie znaleźć felgi, które nie mają w nazwie podanych jednego albo dwóch, dość ważnych parametrów, a zamiast nich widnieje słowo BLANK.

O co chodzi z tym BLANK?

Zacznijmy od dwóch parametrów felgi jakich może brakować w nazwie produktu. Są to rozstaw śrub oraz ET felgi. Brak wyraźnego oznaczenia tego parametru, oraz słowo BLANK oznaczają, że mamy do czynienia z felgą, którą możemy dostosować do Twojego auta na zamówienie, czyli w praktyce możemy sprawić, że felga będzie pasować niemal do każdego samochodu.

W specyfikacji technicznej takiej felgi na naszej stronie znajdziesz informacje o tym jakie rozstawy śrub możemy nawiercić w takiej feldze, oraz jakie ET jesteśmy w stanie wykonać (powierzchnia montażowa felgi jest toczona do uzyskania zadanego parametru).

Czy dostosowywanie felgi jest bezpieczne?

Jak najbardziej, taka felga nie różni się niczym od felgi, która z gotowymi takimi parametrami opuszcza fabrykę, jedynie w naszym przypadku w formie surowej nie posiada otworów na śruby, oraz posiada najniższe możliwe ET. Całość usługi dostosowywania felgi do samochodu jest przeprowadzana na najwyższej jakości maszynach w siedzibie producenta, więc felgi objęte są taką samą gwarancją jak produkty, które nie wymagają dostosowywania.

Jak długo trwa dostosowanie felgi do auta?

Od momentu zamówienia proces dostosowywania felg do wybranych parametrów zajmuje około 10 dni roboczych.

Co jeżeli pomylę się przy podawaniu parametrów felgi i nie będzie pasować?

Felgi typu BLANK są to produkty dostosowywane na zamówienie, wobec czego nie ma możliwości ich zwrotu lub wymiany w przeciągu 14 dni, dlatego prosimy o przemyślane zakupy, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem kontakt@tuned.pl a nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiednich parametrów, co pozwoli uniknąć tego typu sytuacji.